Скоро Україна буде святкувати один із найважливіших та найсвятковіших подій в ії історії, це День Незалежності України. Саме тому Одеський ярмарок приготував для Вас велику кількість святкових концертів. 

24 серпня о 14.00 Концерт Від Козак-Центру. Цього дня Вас будуть чекати чарівні вокалісти, запальні танці від ансамблів, цікаві майстер-класи, ярмарок майстрів та багато іншого 

 

25 серпня о 15.00 відбудеться Святковий концерт бандуристів «Чарівна бандура» до 26 річниці Незалежності України. У концерті приймають участь бандуристі України. Учні школи класу бандури ім. П.О. Столярського та бандуристи України, лауреати міжнародних конкурсів. 

 

26 серпня о 15.00 Неймовірний семінар керамістів «Ceramics only», ярмарок керамічних виробів від майстрів Одеси. Також неперевершена інсталяція із глини. А головне перфоманс «Gravity balans” із каміння. Під час ярмарку буде відбуватися концерт грайливого вокалу та чарівного фольклорного ансамблю. 

 

27 серпня о 10.00 на Вас очікує ярмарок спеціально для дітей та їх батьків, де будуть цікаві майстер-класи по малюванню, аніматори та запальні ігри. 

Чекаємо саме на Вас!

Оставить ответ

Докажите что Вы не робот! *